FRISSS!!!
Home / Szórakozás / TV / Ez Ripli Zsuzsi bomba alakjának titka

Ez Ripli Zsuzsi bomba alakjának titka

A mi kis falunk színésznője nem titkolja, van némi hasonlóság az általa alakított Dóri karaktere és közte. A mozgás, a sport, mindkettőjük nagy szenvedélye.

Nemcsak az egészségére, a tudatos táplálkozásra figyel oda Ripli Zsuzsi, hanem arra is, hogy a testmozgás is a mindennapjai része legyen. „Szeretek sok időt tölteni a kiskutyáimmal, ezért a napot egy kiadós, egy-másfél órás sétával indítjuk. Kint vagyunk a szabadban, hol tempósabban, hol kevésbé tempósabban sétálunk. Ez jót tesz a kutyák kondijának, sok impulzus éri őket, utána nyugisabbak.

Én pedig ki tudom szellőztetni a fejemet a séták alatt” – mondta az RTL Klubon látható Édesítőben a színésznő, aki A mi kis falunk című sorozatban Dóri karakterét alakítja. „Van némi hasonlóság köztünk. Leginkább az, hogy mindketten fitneszőrültek vagyunk. Nagyon szeretek sportolni, mozogni, a természetben lenni, túrázni. Nekem ez lételemem” – árulta el a színésznő, aki örömmel gondol vissza a sorozat forgatásának minden percére. „Nagyon jó hangulatban telnek a forgatások, rengeteget poénkodunk. Bár sok időt töltünk együtt a stábbal, nagy összejöveteleket még nem tudtunk összehozni. Viszont arra már volt példa, hogy kihasználtuk a forgatási helyszín adottságait és a kollégákkal közösen összedobtunk egy pirított szalonnás lecsót az ottani kiskonyhában. Az ebédszüneteink mindig nagy beszélgetésekkel telnek a falatozás mellett” – vallotta be a műsorvezetőnek, Molnár Andinak a színésznő.

Ajánlott cikk

Márciusban a gyerekekre és a humor kedvelőire is gondol a MinDig TV kódolatlan kínálatában!

Márciusban is népszerű csatornákkal készül a MinDig TV, ezúttal a gyerekek is találnak majd kedvükre …

Vélemény, hozzászólás?

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

%d blogger ezt szereti:

Annak érdekében, hogy Önnek a legjobb élményt nyújtsuk sütiket használunk honlapunkon. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik kicsik, teljesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal azért helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Elfogadom" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás